Registry list Equine Osteopaths EDO®

De register lijst van het IREO. Hierin vindt u de lijst met alle geregistreerde Equine Osteopaths EDO® in Europa en Noord Amerika.

Filter

CANADA

- 001
J. Parsonage
N. Pateman
L. Taylor
L. Lauder
M. Perron
A. Strauch

USA

- 001
M. McIntyre
A-M.B. Hancock
S. Norman
Fredericksburg, Texas 830 456 3530snorman@beecreek.net
C. Walker Kahanek
L-A. Groves
T. Green
S. Newcomb
T. Burgess
J. Waldron
Rectortown, Virginia540 364 9111jwaldron66@me.com
C. Bergam
B.W. Sheldon
L. Hoffmaster
H. Stearns
J. Wilcoxen
Versailles, Kentucky859 312 0431jcwilcoxen@aol.com
J. Allbright
L. Mueller
F. Loehr
Hill City, South Dakota307 701 7307loehr08@gmail.com
K. Thomas
S. Savidge
West Grove, Pennsylvania14843544233ssavidge12@aol.com
A.R. Kudick
C. Niemela
C.M. Jones
R. Blumhagen

DEUTSCHLAND

- 0049
J.Th.J. Vluggen
Waldfeucht Obspringen, NRW-j.vluggen@vluggeninstitute.com
M. Gath
J. Schnatterbeck
N. Kinkel
P. Groten
N. Stefaniak
Stade, Niedersachsen-nina.vet@stefaniak.de
S. Engels
Seeheim-Jugenheim, Hessen0049 1799220700info@hippomorpha.de
M.H. Eriksson
Herdwangen-Schönach, Baden-Württemberg+49 15203674262holy_cows_flying_pigs@hotmail.com
N. Bouten
Geldern, Nordrhein-Westfalen+49 15732622704nina.bouten@web.de

BELGIË

- 0032
E. Huypens
L. Wijnants
Rummen, Vlaams-Brabant+32496337096info@ekibalance.be
L. Hanssens
Tollembeek, Oost- Vlaanderen+32497506068liesbeth.hanssens@telenet.be

UNITED KINGDOM

- 0044
T. Zaranek
Cambridgee, Cambridgeshire750 737 4718 tomasz.zaranek@gmail.com
D. Blinman
T. Beech

IRELAND

K. Shanahan

DENEMARKEN

- 0045

SWEDEN

- 0046

FINLAND

- 00358

LITOUWEN

- 00370

FRANCE

- 0033
A. Lemahieu
L. Nonneman
Villechétif (Belley), Aube Champagne06341 27156Liselottenonneman@hotmail.com
A. T’Hooft
La Bastide De Sérou, Ariège+33768341580aicha.thooft@hotmail.com

NEDERLAND

- 0031
A.J.W. Teunissen
M. Hamerslag
A. Claessens
Ysselsteyn Lb, Limburg06 13 48 98 22info@osteovet.nl
E.D. Menalda van Schouwenburg
J.W. ten Brinke
Hellendoorn Ov, Overijsel0548 65 50 65info@dkhn.nl
G.P. Binnendijk
\'t Harde (G), Gelderland 06 10 79 42 58info@holi-equi.nl
M. van Dijk
L. van der Voorn
L. Theunissen
E. de Gussem
H. Coster
Zwaanshoek NH, Noord Holland 06 53 38 68 25mailto@paardendokters.nl
D. van der Wansem
Den Haag ZH, Zuid Holland06 51 76 36 35dwansem@paardenosteo.nl
J.P. van Aardenne
L. Horsmans
R. Bos
F. van Hoeij
Prinsenbeek, Noord Brabant06 13237858femkevanhoeij@hotmail.com
N. Wagenaar
P. de Kraa
Hazerswoude Dorp, Zuid Holland0621891817peggydekraa@gmail.com
F. Meilink
Venhuizen, Noord- Holland+31650454951f.meilink@hotmail.com
F. Postma
A. Stoops
M. Brandsema
I. Buddenberg

POLEN

- 0048
J. Bartczak
Kamieniec Wroclawski609 719 602equiprofit@post.com